O firmie

Firma JG-FLORA specjalizuje się w sprzedaży kwiatów ciętych, kwiatów doniczkowych, kwiatów sztucznych, zieleni ozdobnej, a także artykułów dekoracyjnych. W ciągu kilkuletniej działalności, dzięki polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb klienta, jak również wiedzy i doświadczeniu założycieli, firma zapewniła sobie stabilną pozycję na rynku.

Dzięki współpracy z największymi producentami z całej Europy, dostarczamy naszym klientom towar najwyższej jakośći. Jesteśmy również importerem egzotycznych kwiatów z Ekwadoru i Kolumbii. Współpracujemy także z wieloma krajowymi ogrodnikami jak i producentami kwiatów ciętych i doniczkowych.Jednym z naszych głównych dostawców jest firma JMP FLOWERS, która jest  największym i najnowocześniejszym producentem róży, anturium i storczyka w Polsce.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym,  oferujemy bogatą ofertę gatunków i rodzajów kwiatów ciętych i doniczkowych.  Jesteśmy na bieżąco z wydarzeniami i najnowszymi trendami zarówno w kraju jak i na świecie. Dbamy o to, żeby nasz towar był zawsze świeży i najlepszej jakości, dlatego zapewniamy dostawy do naszych hurtowni aż cztery razy w tygodniu. Naszymi odbiorcami są hurtownie, kwiaciarnie, hotele i restauracje z całej Polski.
Nasz zespół tworzą ludzie,  otwarci na Państwa potrzeby i służący fachową pomocą. Każdy klient jest traktowany u Nas indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i odwiedzenia naszych punktów handlowych.

Pamiętaj

Dziś jest:

Niedziela 26 maja 2024

Imieniny:

Filipa i Pauliny

Dojazd

Oddział Olsztyn ul. Kołobrzeska 50 F, 10-434 Olsztyn tel. 89 533 02 00

 

Oddział Ostróda ul. Demokracji 7, 14-100 Ostróda tel. 89 642 08 54

copyright JG Flora